Художня перфорація металу

Автор: Vitalii KapliaДата: 22/10/2018

Перфорація металу це не просто промислова технологія, але і технологія, яка може бути ефективно використаної в творчості, дизайні та мистецтві. Художня перфорація металу має безліч переваг і є перспективним напрямком. Вироби, виготовлені за допомогою перфорації металу, дуже поширені і часто зустрічатися в самих різних організаціях і закладах.

Основна ідея технології – дуже проста і зрозуміла. На аркушах металу проробляються найрізноманітніші отвори, які складаються в якесь зображення, подібно до того, як з шматочків скла складаються вітражі. Отвори можуть бути різного діаметру і бути віддаленими один від одного на різну відстань.

Перспективним і оригінальним напрямком, в якому зараз широко використовується технологія перфорації металу, є виробництво оригінальних сувенірів з металу і оригінальних подарунків. Адже, технологія дозволяє наносити на листи металу найрізноманітніші зображення і домагатися художнього ефекту.

Якщо у вас виникла оригінальна ідея і ви хочете домогтися точного збігу картинки, яка виникла у вашій уяві, то зверніться до фахівців компанії Staloneі ми створимо для вас справжній шедевр з металу.