Про нас

«STALONE» це компанія, основною діяльністю якої є надання послуг з обробки металу і виробництва металовиробів. У нас дуже хороша технічна база, ми оснащені за останнім словом техніки, що дозволяє нам виконувати роботи будь-якої складності і гарантувати якість. За рахунок високого рівня модернізації ми можемо надавати послуги по обробці металу досить швидко і досягати високої точності.

Ми пропонуємо і готові рішення – у вигляді широкого спектра виробів з металу, і послуги з обробки металу в залежності від унікальних потреб наших клієнтів.

У своїй роботі ми виходимо з двох базових принципів: точність і творчість. Сучасний світ, який потребує виробів з металу нітрохи не менше, ніж десятки років назад, можливо, навіть і більше, вимагає не тільки високої точності і ідеального дотримання параметрів. Найважливішим критерієм і запорукою успіху на сьогоднішній день, ми вважаємо також і творчий підхід. Точність результату – це критерій базовий і безумовний, а ось творча складова, нестандартність підходу, пошук оптимального рішення – це те, що робить нас унікальними.