Гнуття металу

Компанія STALONE надає послуги з гнуття листового металу.

Для подібних операцій ми використовуємо сучасне обладнання – гідравлічний листовий прес. Його вертикальна балка гнуття дозволяє проводити операції з гнуття металу з максимальною точністю.

Для того щоб оцінити переваги і доцільність застосування згинання металу, необхідно зрозуміти суть самої операції. Вона полягає в тому, що листу металу надають задану вигнуту форму, причому ця форма може бути будь-якої складності.

Основна перевага такої операції полягає в тому, що виріб набуває потрібної форми без швів – не треба застосовувати зварювання. Ця обставина значно підвищує міцність і надійність виробу.

Таким чином, ви отримуєте виріб високої міцності за рахунок його монолітної конструкції. Крім того, він менше піддається впливу корозії, так як часто корозійні процеси відбуваються саме в місцях швів.

Важливо також відзначити, що деталі виготовлені методом гнуття листового металу мають ще й високі показники точності – ідеальні за формою. Але тільки лише в тому випадку, коли операція проводиться на високоточному обладнанні, а не за методом ручного згинання металу. Ручне гнуття вважається не тільки застарілим, а й менш ефективним способом обробки, так як не дозволяє вносити корективи на етапі виконання роботи.

Компанія STALONE надає послуги з гнуття листового металу на високоточному обладнанні і виробляє вироби високої точності і якості.

Що кажуть про нас клієнти