Лазерне різання металу

Компанія STALONE надає послуги з лазерного різання металу.

Суть процесу лазерного різання металу полягає в наступному: різні за потужністю лазерні промені впливають на поверхню металу і швидко нагрівають його, до утворення отворів необхідного діаметра. При цьому, технологія дозволяє регулювати потужність лазерного променю, шляхом зміни його фокусування.

Даний спосіб обробки вважається передовим і найперспективнішим технологічним процесом. Наведемо кілька цифр, які говорять за себе: за допомогою лазерного різання металу можна обробляти алюмінієві сплави і нержавіючу сталь товщиною до 10 мм, а в разі використання вуглецевої сталі гранична товщина складе 20 мм.

Лазерну різку металу вважають перспективним напрямком ще і з тієї причини, що ця технологія дозволяє мінімізувати вплив високих температур: нагрівається не вся поверхня, але тільки певні ділянки заданого діаметра.

Ще одна перевага цієї технології полягає в тому, що можна добитися високої точності позиціонування і отримати розрізи ідеальної товщини. Крім того, з’являється можливість проводити різні фігурні розрізи.

Важливими показниками роботи є також терміни і кількість металу, що витрачається. Дані показники при використанні лазерного різання металу є мінімальними. Ви отримуєте виріб швидко, з ідеальною якістю і точністю зрізу, навіть в разі роботи з металами, що швидко деформуються.

Що кажуть про нас клієнти