Стрічкова пила

Компанія STALONE надає послуги різання металу за допомогою стрічкової пилки.

Принцип технології різання металу за допомогою стрічкової пилки – дуже простий і зрозумілий. Стрічка пили приводиться в рух і виконує розпил в заданому оператором місці. Єдина істотна обставина, яку варто відзначити – мінімізація відходів. При традиційному розпилі матеріалу, наприклад ручному, утворюється досить багато відходів у вигляді стружки. У стрічкової ж пилки товщина розрізу мінімальна, що істотно зменшує кількість відходів.

Різання металу виконується на різних швидкостях, в залежності від типу матеріалу, для уникнення перегріву використовують спеціальну охолоджувальну рідину.

До переваг обробки металу за допомогою стрічкової пилки слід віднести високу швидкість роботи і швидкість виробництва заготовки. Але на цьому перелік багатьох достоїнств і переваг роботи з стрічковою пилкою не закінчується. Стрічкова пилка дозволяє досягти високої гладкості зрізу; дає можливість обробляти заготовки під кутом; дозволяє обробляти заготовки пакетами.

Треба також відзначити і ще ряд важливих чинників, які красномовно свідчать на користь обробки металу стрічковою пилкою: економічність витрат матеріалу і мінімальна кількість відходів; відсутність стружки; можливість працювати з широким спектром заготовок.

Компанія STALONE надає послуги різання металу за допомогою стрічкової пилки швидко з гарантією високої точності заготовок.

Що кажуть про нас клієнти