Зразки деталей

Компанія STALONE виробляє величезний спектр самих різних деталей з металу, які можуть бути цікавими різним споживачам.

Для любителів ландшафтного дизайну, домашнього господарства і паркової культури ми виробляємо повний спектр всіх необхідних деталей для навісного обладнання до садово-паркової техніки.

Для учасників дорожнього руху, які прагнуть безпеки і впорядкованості, ми виробляємо велику кількість різних дорожніх знаків (знаки сервісу, покажчики, таблички та інше).

І, звичайно ж, ми пам’ятаємо про необхідні дрібниці, в яких часто виникає потреба. У нас ви знайдете широкий спектр локальних виробів з металу:

Кронштейни – деталі необхідні для багатьох монтажних робіт. Вони необхідні для кріплення горизонтально виступаючих деталей до вертикальної площини.

Вуголки – один з найпоширеніших видів металевих деталей, з якими знайомий, практично, кожен. Сталеві вуголки можуть бути різноманітних параметрів, але г-подібна форма – неодмінний атрибут металевих вуголків.

Швелер – ще один маленький, але важливий металевий елемент, який за формою нагадує букву «П» і характеризується дуже високою міцністю.

Список локальних металевих виробів від компанії STALONE можна продовжувати ще і ще, це і: закладні деталі, перфотруби, консолі, декоративні панелі, декоративна обшивка, скоби і т.д.

Що кажуть про нас клієнти