Порошкове фарбування металу

Компанія STALONE надає послуги з порошкового фарбування металевих виробів.

Фарбування металевих поверхонь із застосуванням технології порошкового фарбування це, фактично, нанесення напилення потрібного кольору. При цьому досягається максимальна рівномірність і стійкість кольору. Важливо відзначити, що ви отримуєте виріб, пофарбований в один рівномірно нанесений тонкий шар, який не пошкоджується в разі удару і служить відмінним електричним ізолятором.

Але для досягнення високої якості готової продукції, слід точно дотримуватися технологію і послідовності проведення операцій порошкового фарбування металу.

Логічним і обумовлюючим рівність покриття кроком є очищення поверхні металу. Воно включає в себе: знежирення за рахунок температурного впливу; освітлення і видалення плям за допомогою кислотного впливу; створення спеціальних плівок для зчіпки фарб з поверхнею за допомогою фосфатування або хромування.

Наступний технологічний етап – фарбування, яке відбувається в спеціальних камерах напилення з електричним полем в них, саме з його допомогою досягається ідеальна рівномірність розподілу фарби.

Останнім етапом технологічного ланцюга порошкового фарбування металу є полімеризація виробу в спеціальній камері при температурі від 150 до 200 ° C

Важливо також відзначити, що порошкове фарбування металу дозволяє отримати виріб з різними текстурами: глянцева гладка поверхня; поверхня під шагрень. І, звичайно ж, в разі застосування цієї технології значно розширюється кольорова гамма.

Що кажуть про нас клієнти