Рубка металу

Цены и услуги
Пример услуги 1 100$/час
Еще 200$

Компанія STALONE надає послуги по рубки металу.

Рубка металу найважливіший і, практично, неминучий етап виробництва металоконструкцій. Уже одна назва послуги говорить про суть технології: рубка металу – це відділення певних частин від конструкції, поділ її на частини, вирубка пазів в заготівлі.

Технологія рубки металу дозволяє в буквальному сенсі слова “розкроїти” металеві листи на фрагменти простої геометричної форми. Гільйотинні ножиці дозволяють виконувати рубку металу практично будь-який товщини.

Дана технологія обробки металів не є новою, але вона зробила крок далеко вперед. Справа в тому, що раніше подібні операції проводилися тільки вручну: зубило, молот і багато зусиль. Годі й казати, що при ручній рубці металу темпи виконання робіт залишали бажати кращого. Зараз же з’явилися нові технології, які дозволяють позбутися ручної праці, зокрема – гільйотинний спосіб рубки металу.

Перевагою методу рубки металу за допомогою гільйотини є, безумовно, швидкість. По заданих параметрах апарат може працювати безперервно і давати на виході ідеальні заготовки. Ще один найважливіший плюс цієї технології – мінімізація відходів, практично не виникає стружки, і матеріал використовується більш раціонально. Треба також зазначити, що метал не піддається впливу високих температур, а значить – зберігає всі свої властивості, заготовки залишаються досить міцними і надійними.

Компанія STALONE виконує рубку металу за допомогою гільйотинних ножиць і гарантує акуратність, точність і рівність кромки.

Що кажуть про нас клієнти